Programma

Download hier het programma (PDF): KT_2017  Het  programma (excl. eventuele wijzigingen)

Download hier de route map (PDF): KT_2017_Routemap

 

VR. 2 juni

19:00 – 00:00 – De Opening van de 18e KunstTour – Sphinxkwartier.

The ‘No More Boring Art’ Night.

Het vrijdagavondtour programma:

 

Avondtourprogramma deel 1.

De Hermine van Bers KunstPrijs @ Lumiere – Bassin 88.

18:30 – Inloop Lumiere @ bar (begane grond en terras).

19:00 – En de winnaar is..? De Uitreiking Hermine van Bers Beeldende Kunstprijs.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7 + Lumiere – Bassin 88 + Bureau Europa – Boschstraat 9.

19:00– 21:00 – Expositie van de drie genomineerden aan de Hermine van Bers Beeldende Kunstprijs.

(ook te bekijken ZA. 3 t/m MA. 5 juni, 11:00– 18:00).

 

Avondtourprogramma deel 2.

Art Performances, Sound & Music @ Het Radium, Lage Frontweg 2A

@ De Gashouder

21:30 en om 22:30 – duur: 20 min.

iArts in samenwerking met KunstTour.

@ Het Vredestein Labgebouw – 1ste verdieping

22:00 en om 23:00 – duur: 30 min.

HARTKOOR: SHOW THEM // COME OUT.

@ Het Binnenterrein

 – Container 3 –

21:00 – 23:00 – doorlopend – duur: 14 min.

VideoPower: 100 milliampère door Hester van Tongerlo.

– Container 4 –

21:00 – 23:00 – doorlopend –

Film impressie over Natuur en Cultuur.

– Container Horeca, Catering, Coffeelovers & Music Tent –

21:00 – 00:00 – doorlopend – o.a. Music Sjang Kabang.

@ KunstFront – Cabergerweg 45.

21:00- 00:00- KF programma en exposities o.a. van Gaston Wuestenberg.

 

ZA. 3 juni

10:00 – 22:00  @ Het Radium – Lage Frontweg 2A.

 

@ Het Vredestein Labgebouw

– 1ste verdieping –

08:00 – 20:00 – duur: 12 uur

Speelveld 1400m2 The ‘No More Boring Art’ Project

11:00 – 18:00 – Live KunstTourrrr Radioooo @ de Skybox, luister hier live mee: http://timoart.eu/ktradio.html 

– trappengang –

11:00 – 18:00 – expositie Kunstenaars a/d Coffeelovers PublieksPrijs (stembiljet bij de KT info)

– begane grond –

11:00 – 18:00 – iArts – THE CLOUD door Abel Enklaar (+ Matthijs Rodenburg).

13:00 – 18:00 – iArts – Hide and Seek door Rahel Eckstein – Kovacs

11:00 – 18:00 -Toneel Academie Maastricht – Ohm Sonata door Luca en Chiara Tichelman.

@ Het Binnenterrein

– Busstop (Stadsbus Maastricht) –

11:00 – 18:00 – Vertrek busvervoer naar enkele Open Ateliers in de buitenwijken.

– KunstTour Safari –

13:00 – 15:00 – De KunstTour Safari met aansluitend ‘kunst maken’ in het buitenatelier.

– Container 3 –

11:00 – 18:00 – doorlopend – duur: 14 min.

VideoPower: 100 milliampère door Hester van Tongerlo.

– Container 4 –

11:00 – 18:00 – doorlopend –

Live uitzending RTV Maastricht.

– Container Horeca, Catering, Coffeelovers & Music Tent –

10:00 – 22:00 – doorlopend – o.a. Frank Dust.

@ KunstFront – Cabergerweg 45

11:00 – 19:00 – KF programma en exposities o.a. van Gaston Wuestenberg.

@ Lage Frontenpark – Lage Frontweg.

13:00 en om 16:00 – Art & Green Tour – Expeditie Zilverschoon.

 

@ Lumiere – Bassin 88

11:00 – 18:00 – doorlopend – Kort Film programma samengesteld door Lumiere, Cinesud en Videopower.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7 + Lumiere – Bassin 88 + Bureau Europa – Boschstraat 9.

11:00 – 18:00 – Expositie van de drie genomineerden aan de Hermine van Bers Beeldende Kunstprijs.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7

11:00 – 18:00 – Expositie eindexamenklas afdeling scenografie/kostuumontwerp op de eerste verdieping.

 

 

 ZO. 4 juni

10:00 – 22:00  @ Het Radium – Lage Frontweg 2A.

 

@ Het Vredestein Labgebouw

– 1ste verdieping –

08:00 – 20:00 – duur: 12 uur

Speelveld 1400m2 The ‘No More Boring Art’ Project

11:00 – 18:00 – Live KunstTourrrr Radioooo @ de Skybox, luister hier live mee: http://timoart.eu/ktradio.html 

– trappengang –

11:00 – 18:00 – expositie Kunstenaars a/d Coffeelovers PublieksPrijs (stembiljet bij de KT info)

– begane grond –

11:00 – 18:00 –

iArts – THE CLOUD door Abel Enklaar (+ Matthijs Rodenburg).

iArts – Hide and Seek door Rahel Eckstein – Kovacs.

Toneel Academie Maastricht – Ohm Sonata door Luca en Chiara Tichelman.

@ Het Binnenterrein 

– Busstop (Stadsbus Maastricht) –

11:00 – 18:00 – Vertrek busvervoer naar enkele Open Ateliers in de buitenwijken.

– KunstTour Safari –

13:00 – 15:00 – De KunstTour Safari met aansluitend ‘kunst maken’ in het buitenatelier.

– Container 3 –

11:00 – 18:00 – doorlopend – duur: 14 min.

VideoPower: 100 milliampère door Hester van Tongerlo.

– Container Horeca, Catering, Coffeelovers & Music Tent

10:00 – 22:00 -doorlopend – o.a. Frank Dust

@ Het Radium – binnenterrein

12:00 + 14:30 + 17:00 – duur: 1 uur.

Walking the Line – testwandelingen door Benjamin Vandewalle.

@ KunstFront – Cabergerweg 45.

11:00 – 18:00 – KF programma en exposities o.a. van Gaston Wuestenberg

@ Lage Frontenpark – Lage Frontweg.

13:00 en om 16:00 – Art & Green Tour – Expeditie Zilverschoon.

 

@ Lumiere – Bassin 88

11:00 – 18:00 – doorlopend – Kort Film programma samengesteld door Lumiere, Cinesud en Videopower.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7 + Lumiere – Bassin 88 + Bureau Europa – Boschstraat 9.

11:00 – 18:00 – Expositie van de drie genomineerden aan de Hermine van Bers Beeldende Kunstprijs.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7

11:00 – 18:00 – Expositie eindexamenklas afdeling scenografie/kostuumontwerp op de eerste verdieping.

 

 

 MA. 5 juni

10:00 – 22:00  @ Het Radium – Lage Frontweg 2A.

 

@ Het Vredestein Labgebouw

– 1ste verdieping –

08:00 – 20:00 – duur: 12 uur

Speelveld 1400m2 The ‘No More Boring Art’ Project

11:00 – 18:00 – Live KunstTourrrr Radioooo @ de Skybox, luister hier live mee: http://timoart.eu/ktradio.html 

– trappengang –

11:00 – 17:00 – expositie Kunstenaars a/d Coffeelovers PublieksPrijs (stembiljet bij de KT info)

– trappengang en binnenterrein –

18:00 – Uitreiking Coffeelovers PublieksPrijs 2017

– begane grond –

11:00 – 18:00 –

iArts – THE CLOUD door Abel Enklaar (+ Matthijs Rodenburg).

iArts – Hide and Seek door Rahel Eckstein – Kovacs.

TAM – Ohm Sonata door Luca en Chiara Tichelman.

@ Het Binnenterrein

– Busstop (Stadsbus Maastricht) –

11:00 – 18:00 – Vertrek busvervoer naar enkele Open Ateliers in de buitenwijken.

– KunstTour Safari –

13:00 – 15:00 – De KunstTour Safari met aansluitend ‘kunst maken’ in het buitenatelier.

– Container 3 –

11:00 – 18:00 – doorlopend – duur: 14 min.

VideoPower: 100 milliampère door Hester van Tongerlo.

– Container Horeca, Catering, Coffeelovers & Music Tent –

10:00 – 22:00 – doorlopend – o.a. Frank Dust

@ KunstFront – Cabergerweg 45.

11:00 – 18:00 – KF programma en exposities o.a. van Gaston Wuestenberg.

@ Lage Frontenpark – Lage Frontweg.

13:00 en om 16:00 – Art & Green Tour – Expeditie Zilverschoon – niet onder begeleiding van Janna Navis en Esther van de Pas, maar de bezoekers kunnen op eigen initiatief de tour maken.

 

 

@ Lumiere – Bassin 88

11:00 – 18:00 – doorlopend – Kort Film programma samengesteld door Lumiere, Cinesud en Videopower.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7 + Lumiere – Bassin 88 + Bureau Europa – Boschstraat 9.

11:00 – 18:00 – Expositie van de drie genomineerden aan de Hermine van Bers Beeldende Kunstprijs.

@ De Muziekgieterij – Boschstraat 7

11:00 – 18:00 – Expositie eindexamenklas afdeling scenografie/kostuumontwerp op de eerste verdieping.

 

|| Het KunstTour programma is onder voorbehoud ||